Išskirtinis gimtadienio sveikinimas iš Dakaro: „Kreda“ pasveikinta penkiomis kalbomis, įskaitant latvių

Pakiliai nusiteikusi komanda Dakare taip išradingai nusprendė pažymėti net dvi progas: sausio 2 dieną Jungtinės centrinės kredito unijos - „Kreda“ - minimą 5-ąjį veiklos gimtadienį ir 3-čių metų sukaktį, kai „Kreda“ yra lenktynininko A. Juknevičiaus komandos vardo partneris.

Dakaro ralio komanda džiaugiasi pasiekimais

„Kredos“ ir Antano Juknevičiaus partnerystės istorija

Finansinių partnerių grupė „Kreda“ 2019 metų vėlyvą rudenį, kai iki Dakaro starto buvo likę vos keli mėnesiai, tapo Antano Juknevičiaus komandos vardo partneriu. Tuomet prisijungusi ji ne tik pasidalijo teisėmis į „Kreda“ vardą, bet ir tapo vienu iš finansinių garantų, kad legendinio Dakaro dalyvio lietuvio A. Juknevičiaus pasiekimų kelionė sėkmingai tęstųsi.

Antanas Juknevičius pasakoja apie šią partnerystę, kuri tapo tvirta draugyste. „Per tuos metus tiek iššūkių kartu įveikta, kad aš, o kartu ir visa komanda, šiandien galime tik pasidžiaugti sėkminga partneryste su „Kreda“. Šią partnerystę norisi vadinti draugyste, nes kartu mes jaučiamės tarsi didelės patikimos, atsakingos ir bendruomeniškos šeimos nariais. Labai norėjosi 5-ojo gimtadienio proga pasveikinti kažkaip ypatingai, šiltai ir draugiškai, todėl nusprendėme padaryti tai 5-iomis skirtingomis kalbomis“, - apie sumanymą pasakojo „Kreda“ komandos lyderis A. Juknevičius.

Antanas Juknevičius su komanda Dakare

Daugiakalbis sveikinimas iš Dakaro: ypatingas dėmesys latvių kalbai

Simboliška yra tai, kad šiais metais „Kreda“ savo jubiliejinį gimtadienį švenčia sausio 2-ąją, tą pačią dieną, kai A. Startavęs 13-ame savo karjeros Dakare, Antanas Juknevičius su komandos nariais parengė staigmeną savo vardo partneriui - sukūrė išskirtinį video sveikinimą, kuriame net penkiomis kalbomis pasveikino „Kredą“ su 5-uoju gimtadieniu.

Šis nuoširdus sveikinimas iš Dakaro lenktynių trasų buvo skirtas pabrėžti partnerystės stiprybę ir platų „Kredos“ partnerių bei klientų ratą. Prie lietuviško Antano Juknevičiaus linkėjimo, latviškai prisijungė ir ekipažo šturmanas Didzis Zarinis. Sveikinimas nuskambėjo ir dar trimis - anglų, ispanų ir olandų - kalbomis, parodant tarptautinį ryšių tinklą ir įvairovę.

Gimtadienio sveikinimas

Apie „Kredą“: Jungtinė centrinė kredito unija

Jungtinė centrinė kredito unija - KREDA - vienijama 11 kooperatinių finansinių institucijų visoje Lietuvoje, sukaupusių ilgametę patirtį. KREDA grupei priklausančios unijos teikia paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veikslą vykdantiems klientams, priima indėlius ir suteikia kasdienes finansines paslaugas.

KREDA logotipas ir finansinės paslaugos

„Kredos“ grupės narės

KREDA unijų grupės narės yra:

  • Akademinė kredito unija
  • Aukštaitijos kredito unija
  • Biržų kredito unija
  • Kredito unija „Litas“
  • Ignalinos kredito unija
  • Joniškio kredito unija
  • Raseinių kredito unija
  • Kredito unija „Kupiškėnų taupa“
  • Kredito unija „Zanavykų bankelis“
  • Pareigūnų kredito unija
  • Šilalės kredito unija

tags: #su #gimimo #diena #latviskai



Visagino vaikų lopšelis-darželis „Kūlverstukas“
Įstaigos kodas  192213258
A.s. LT357300010021629811
Swedbank, AB

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Danutė Remakien – LEP direktorė

Kosmoso g. 15, LT-33104 Visaginas
Tel./faks. +370 386 31 595
Tel. +370 386 64 131
El. paštas [email protected]

2025 © Visagino l-d „Kūlverstukas“
„Tavo Darželis
Versija neįgaliesiems