ANKSTYVOJO MENINIO UGDYMO ASPEKTAI IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOSE

Net dvi dienas Visagine šurmuliavo ikimokyklinio ugdymo mokytojai – balandžio 24 – 25 dienomis Visagino vaikų lopšelis – darželis „Kūlverstukas“ kartu su Visagino švietimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę konferenciją „Ankstyvasis meninis ugdymas“.

Konferencija buvo vykdoma kaip kvalifikacijos tobulinimo programos „Ankstyvojo meninio ugdymo aspektai ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ (programos autorės – Visagino vaikų lopšelio – darželio „Kūlverstukas“ meninio ugdymo mokytoja Skaidrūnė Baliūnaitė ir Visagino kūrybos ir menų akademijos smuiko mokytoja metodininkė Ieva Gudienė) I – asis modulis.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo, nes nuotolinis formatas nėra labai įprastas ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tačiau kaip tik dėl šio formato renginyje galėjo sudalyvauti ir pranešimus pristatyti lektoriai iš visos Lietuvos – Telšių, Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių, Utenos, Kauno, Kėdainių, Ignalinos, Klaipėdos, Radviliškio, Šilalės, Vilkyškių ir kitų miestų bei miestelių. Girdėjome pranešimus apie muzikos, teatro, dailės užsiėmimus ir jų metodikas ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei šių veiklų integravimą į kasdienines vaikų veiklas.

Tikimės, kad ir kiti programos moduliai sulauks ne mažesnio susidomėjimo, nes galimybė dalintis savo gerąja darbo patirtimi, pabendrauti, užmegzti bendradarbiavimo ryšius yra nepaprastai svarbi pedagogų darbo dalis.Visagino vaikų lopšelis-darželis „Kūlverstukas“
Įstaigos kodas  190230258
A.s. LT357300010002619881
Swedbank, AB

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Danutė Remeikienė – LEP direktorė

Kosmoso g. 12, LT-31104 Visaginas
Tel./faks. +370 386 32 192
Tel. +370 386 61 335
El. paštas kulverstukas@sugardas.lt

2024 © Visagino l-d „Kūlverstukas“
Versija neįgaliesiems