Šmaikštus ir originalus aktorių duetas „Novyje Russkie Babki“ ne tik Rusijoje, bet ir Lietuvoje yra tapęs kokybiško humoro sinonimu. Nors scenoje matome dvi išdykusias „bobulytes“, už šių personažų slepiasi talentingi profesionalai - Sergejus Čvanovas (Matriona) ir Igoris Kasiliovas (Cvetočik). Šis duetas 1999 m. pasirodė Jevgenijaus Petrosiano humoro vakare, kur ir įvyko šių „bobulyčių“ pirmasis koncertas.

Per daugiau nei 10 metų trunkančią aktyvią veiklą, scena persirengėliams teko dalintis su tokiais estrados grandais kaip Maksimas Galkinas, bendradarbiauti su garsiomis komikų trupėmis „Comedy Club“, „Obana“ ir kt. „Novyje Russkie Babki“ humorą ypač vertina Rusijos verslininkai, ryškiausios estrados žvaigždės. Komikai nuolat kviečiami į prabangiausius privačius vakarėlius.
Svarbu suprasti, kad tikrieji šių „bobučių“ vardai yra Sergej Čvanov (Matriona) ir Igor Kasilov (Cvetoček). Šios asmenybės išskirtinės tuo, kad iš tikrųjų yra gan uždaro būdo ir interviu dalina labai retai, o jei tai įvyksta, tai interviu jie duoda kaip „Matriona“ ir „Cvetoček“. Pasak „bobučių“ išgalvotos biografijos, Klaudija Ivanovna Cvetočik ir Matriona Ivanovna Nygmatulyna gimė Samaros apylinkėse, Izakovo kaime.
Būdami gana jauni „Novyje Russkie Babki“ aktoriai didžiuojasi tuo, kad atstovauja „senajai rusiško humoro mokyklai“. Sausakimšose scenose pasakojami juokeliai paprasti kaip „3 kapeikos“, bet jokiu būdu ne lėkšti ar banalūs - juos supranta visi, mokantys rusų kalbą.
| Aktoriaus vardas | Sceninis personažas |
|---|---|
| Sergejus Čvanovas | Matriona |
| Igoris Kasiliovas | Cvetočik |
Lietuvos žiūrovai „Novyje Russkie Babki“ geriausiai pažįsta iš televizijos laidų „Krevoje zerkalo“ ar „Ruskij bazar“. Prieš metus savo juokeliais sostinės publiką pakerėjęs komikų duetas „Novyje Russkie Babki“ vis sugrįžta į Lietuvą. Klaipėdoje pristatyta naujausia jų programa „Saldainiai“ tryško sveiku ir originaliu humoru.

Koncertų metu humoristai neleidžia publikai nė minutės nuobodžiauti: jie nevartoja pertraukų, nenaudoja sudėtingų efektų ir nekeičia kostiumų - tiesiog iš širdies juokina žmones. „Bobulytės“ diskutuoja apie meilę, žvejybą, trečią vestuvių dieną ar tai, kaip gėrė žmonės „mūsų laikais“. Atėję į šių „bobučių“ pasirodymus, žiūrovai visada nuoširdžiai kvatoja išgirdę naujausius ar jau klasika tapusius anekdotus, užsienio ir Rusijos estrados dainų parodijas.