Darbo grupės ir komisijos


DARBO GRUPĖS IR KOMISIJOS

Ikimokyklinio ugdymo vidaus audito darbo grupė

1. Antoniną Čaikivskają – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
2. Ana Rodičeva – grupės auklėtoja, vyresnioji auklėtoja;
3. Anastasija Astapka – logopedė;
4. Natalja Marfionok – grupės auklėtoja, auklėtoja metodininkė;
5. Marija Kardelienė – grupės auklėtoja, vyresnioji auklėtoja.

Saugos ir sveikatos komitetas

1. Olga Malinina – direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
2. Tatjana Šemiakova – auklėtojo padėjėja;
3. Galina Lukina – virėja;
4. Jelena Murzina – dietistė;
5. Renata Miškinienė – grupės auklėtoja.

Strateginio plano ir jo veiklos programos projektų rengimo ir įgyvendinimo nuolatinė darbo grupė

1. Vilija Kriaučiūnienė – direktorė;
2. Olgą Spičkiną – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
3. Olga Malinina – direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
4. Inga Briliuvienė – vyriausioji buhalterė;
5. Galina Jermačionok – grupės auklėtoja, l.-d. tarybos atstovė;
6. Natalja Buraja – grupės auklėtoja.

Programos koordinatoriai ir atsakingi asmenys:

1. Viliją Kriaučiūnienę – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Švietimo paslaugų plėtros programa (kodas 02);
2. Olga Malinina – viešosios infrastruktūros plėtros programa (kodas 10);
3. Elena Murzina – dietistė, Socialinės paramos įgyvendinimo programa (kodas 07).

Metinės veiklos plano analizės ir naujo plano projekto rengimo darbo grupė

1. Viliją Kriaučiūnienę – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
2. Jelena Čerkasova – meno ugdymo pedagogė;
3. Natalja Marfionok – grupės auklėtoja;
4. Antonina Čaikovskaja – grupės auklėtoja;
5. Marija Kardelienė – grupės auklėtoja;
6. Olga Spičkina –grupės auklėtoja.

Specialiųjų lėšų panaudojimo nuolatinė darbo grupė

1. Vilija Kriaučiūnienė – direktorė;
2. Jeleną Sipačiovą – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
3. Olga Malinina – direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
4. Inga Briliuvienė – vyriausioji buhalterė;
5. Ana Rodičeva – grupės auklėtoja;
6. Tatjana Bujanova – grupės auklėtoja.

Nuolatinė darbo grupė kolektyvinės sutarties pakeitimams ir papildymams

1. Vilija Kriaučiūnienė– direktorė;
2. Regina Kriaučiūnienė – sekretorė-archyvarė;
3. Danutė Giliova – virėja;
4. Svetlana Čaikovskaja – auklėtojo padėjėja;
5. Anastasija Astapka – logopedė;
6. Jelena Jadrionkina – kiemsargė;
7. Liubov Ševčenko – grupės auklėtoja.

Kultūros plėtotės darbo grupė

1. Jelena Čerkasova – meno ugdymo pedagogė;
2. Olga Malinina – direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
3. Natalja Marfionok – grupės auklėtoja;
4. Jelena Jadrionkina – sargė;
5. Svetlana Čaikovskaja – auklėtojo padėjėja;
6. Anžėlika Vasiljeva – grupės auklėtoja;
7. Irina Myševa – grupės auklėtoja.

Inventorizacijos komisija

1. Elena Murzina – komisijos pirmininkė, dietistė;
2. Zinaida Rybakova – komisijos narė, skalbėja;
3. Svetlana Čaikovskaja – komisijos narė, auklėtojo padėjėja.

Viešųjų pirkimų organizavimo ir vykdymo komisija

1. Regina Kriaučiūnienė – komisijos pirmininkė, sekretorė-archyvarė;
2. Inga Briliuvienė – komisijos narė, vyriausioji buhalterė;
3. Anastasija Astapka – komisijos narė, logopedė.